Areál Karlovy Vary

rezervace

Co u nás najdete

Především krásný wakepark s dvousloupým vlekem od firmy WAKEMASTER o délce 195m a třemi profesionálními překážkami. Přijít ale může celá rodina, v těsné blízkosti wakeboardingu totiž najdete inline dráhu, workout, tenisové kurty, volejbalové hřiště, lanové centrum, vzduchovou trampolínu, nesčetně moderních dětských prolézaček, vodní brouzdaliště a další atrakce. Svačinu si brát nemusíte, postará se o vás profesionální personál z krásného bistra PUMPA BY ŠPUNT A KNOFLÍK a nově v blízkosti vleku jsme vybudovali moderní gastro kontejner kde se o vás rádi postaráme. Takže už víte, kde strávit další slunečné odpoledne s rodinou, partou či kolegy. Klidně ale dorazte i sami, seznámíte se s podobně naladěnými lidmi. Vodní zábava v Karlových Varech je totiž postavená především na komunitě lidí – tedy i na vás!

Kde nás najdete

WakeVary najdete ve volnočasovém areálu Rolava v Karlových Varech na adrese Třeboňská 92, 360 05 Karlovy Vary. K dispozici jsou dvě velká parkoviště kde jistě zaparkujete a k vleku to máte necelých 150m od parkoviště.

Překážky

Pro pokročilé jezdce u nás najdete profesionální překážky od renomované firmy WAKEPRO a to oboustranný kicker SPIN L na kterým si zaskáčou jezdci kteří jezdí jak na pravou, tak na levou nohu, 12m dlouhou 1m širokou a 50cm vysokou slajdku s nájezdem, jednoduchý kicker L a sud na ollie.

Co si vzít s sebou

Vítaný je u nás každý bez rozdílu věku, tělesných indispozic či handicapů. Vezměte si s sebou odhodlání, dobrou náladu a plavky, o vše ostatní se postaráme. Veškeré vybavení půjčujeme. Zapůjčíme vám helmu, neopren, vestu, wakeboard, lyže, kneeboard nebo wakeskate.