Ski & Wake Rybar Lipno

Náš volnočasový areál je určený všem milovníkům sportu, dobrého jídla i odpočinku. Najdete u nás vlek na wakeboard a vodní lyžování, vodní atrakce pro děti, půjčovnu her a bistro podávající rybí speciality.

Nacházíme se hned vedle cyklostezky lemující lipenskou přehradu. Ta je díky svému povrchu vhodná pro kolo, inline brusle i longboard, ale dojedete k nám i autem. Zaparkovat můžete na vyznačeném parkovišti hned vedle areálu.

Areál je otevřený převážně o letních prázdninách, ale v průběhu roku si ho můžete pronajmout na společenské nebo firemní akce.

Ski & Wake

Jízdu na wakeboardu a vodních lyžích si u nás užije každý. Máme obousměrný vodní vlek Wakemaster, který splňuje veškeré požadavky na bezpečný provoz.

Fun Zone

Prozkoumejte hladinu našich dvou vodních nádrží z paluby parníčků, na paddleboardu nebo třeba šlapadle. Mezi další aktivity v areálu patří chodník smyslů, labyrint vůní či akustická zóna.

Bistro

Pstruží hranolky, fish & chips, steak, trhané maso nebo třeba grilovaný filet z candáta se zeleninou a citrónovou majonézou. Děti se můžou těšit na zmrzlinu a palačinky. To jsou speciality, které do našeho bistra lákají návštěvníky z celého okolí.

GPS: 48.6419214N, 14.2137836E

Ceník

typ jízdného cena poznámka
15 minut 390,- 1 osoba
60 minut 1400,- 4 osoby