Areál Karvánky

Areál vodního lyžování a wakeboardingu Wake/Karvánky najdete mezi městy Soběslav a Veselí nad Lužnicí. V areálu jsou dva vodní vleky, jeden zajišťuje bezpečnou jízdu pro začátečníky po otevřené hladině zcela bez překážek. Druhý vlek pro pokročilé je naopak nabitý pěti překážkami různých obtížností a navíc má lana ve výšce 9 metrů, což zajišťuje skvělou výšku a délku při air tricích z vody.

GPS: 49°13'49.7"N 14°43'07.8"E

Překážky

Na „velkém“ vleku je umístěno celkem 5 překážek různých úrovní náročnosti.

Malý kicker – šíře 2m, výška 1,2 m, délka nájezdu 4,5 m. Velký kicker – šíře 3m, výška 1,2 m, délka nájezdu 5 m.
Rail – délka 12 m. Fun box – délka vyšší části 21 m.
Pussy box – délka 21 m, výška 0,6m, šíře 0,75 m.

Součástí našeho areálu je také venkovní posilovna a trampolína. Tyto „atrakce“ slouží především jako prevence před natažením svalů a podobnými úrazy během samotné jízdy. Dále u nás můžete vyzkoušet paddleboarding.

Další aktivity

Vleky se nachází přímo v areálu kempu ATC Karvánky. Je zde tedy možné využít přenocování v chatkách, stanech či karavanech. Samozřejmostí je možnost občerstvení, dále pak hřiště na beach volejbal, dětské hříště a asfaltové hřiště na síťové sporty. V plánu je venkovní posilovna a trampolína. Kemp Karvánky se díky wakeboardingu a další škále možných aktivit stal výborným místem pro pořádání různých oslav, či firemních teambuildingů.

Telefonní kontakty

702 174 929

Ceník jízdného

Hodinová rezervace celého vleku

typ jízdného cena poznámka
1 hodina celý vlek Po - Pá 800,- V ceně je zahrnuto zapůjčení helmy a vesty. V období 1.7. - 31.8. je zahrnuto zapůjčení neoprenu. Ceník zapůjčení dalšího vybavení - viz ceník půjčovna. Doporučený počet osob na jednu hodinu - 4 osoby. Rezervace na www.wakearealy.cz - Karvánky - rezervace (min. 2 hod. předem).
1 hodina celý vlek So + Ne 950,-

Ceník jednotlivec

1 hodina/osoba Po - Pá 300,- V ceně je zahrnuto zapůjčení helmy a vesty. V období 1.7. - 31.8. je zahrnuto zapůjčení neoprenu. Ceník zapůjčení dalšího vybavení - viz ceník půjčovna. Max. se střídají 4 osoby. Nelze předem rezervovat, lze pouze po domluvě s obsluhou vleku.
1 hodina/osoba So + Ne 350,-
Nafukovací kruh pro děti 10 min 150,- V případě zapůjčení dětskoho kruhu při hodinové rezervaci - zdarma

Permanentky

typ jízdného včetně vybavení bez vybavení poznámka
5 × 1 hodina celý vlek 4750,- 3750,- Platnost permanentky je po dobu jednoho kalendářního roku od data zakoupení.
10 × 1 hodina celý vlek 8500,- 6500,-

Půjčovna

vybavení 1 hodina poznámka
vesta zdarma

POZOR NOVINKA!!! Oproti předešlým sezónám došlo ke zlevnění půjčovného wakeboardů. Každý zákazník si však musí zapůjčit svůj vlastní wakeboard.

 

Při výběru vybavení si nechte poradit od vlekaře. S vybavením zacházejte tak, aby nedošlo k jeho poškození. Případné závady na vybavení nahlaste vlekařovi. Po své jízdě vraťte vybavení na místo, kde jste si jej zapůjčili. V období 1.7. - 31.8. je zapůjčení neoprenu zdarma.

helma zdarma
vodní lyže 100,-
wakeboard 100,-
wakeboard překážky 200,-
wakeskate 80,-
neoprén 100,-